Ciężka przeprawa z Bogatynią

Siódma wygrana ISKRY stała się faktem! Po dramatycznym meczu z GRANICĄ Bogatynia łagowianie po raz kolejny dopisali sobie komplet punktów. Bramkę na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył w doliczonym czasie gry Rafał Smółka.

Pierwsza część meczu zakończyła się 1 bramkowym prowadzeniem gospodarzy 1:0. Bramkę w 23 minucie spotkania strzelił Dawid Mądrzejewski. Napastnik Łagowa dosłownie wepchnął piłkę do bramki Małka w olbrzymim zamieszaniu podbramkowym.

II połowa była już bardziej obfita w bramki. Zaczęło się w 56 minucie kiedy to Michał Stefanek doprowadził do remisu 1:1 pokonując stojącego w bramce ISKRY Adama Żurka. 20 minut później gospodarze ponownie objęli prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Smółka. Zawodnik ISKRY wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Dawidzie Mądrzejewskim.

Jak się później okazało nie był to ostatni karny w tym meczu. W samej końcówce spotkania sędzia Marcin Domina dwukrotnie wskazywał na wapno. W 88 minucie podyktował jedenastkę dla gości, którą wykorzystał Łukasz Szczepaniuk.

W doliczonym już czasie gry za faul na Arturze Paradowskim drugi raz w tym meczu na 11 metrze stanął Rafał Smółka – zawodnik Łagowa nie dał szans bramkarzowi GRANICY i ustalił wynik spotkania na 3:2 dla Łagowa.

W następnej kolejce nasz zespół zagra na wyjeździe w Radzimowie. Tamtejszy COSMOS zajmuje po VII kolejkach 2 miejsce w tabeli i traci do naszej ISKRY 5 punktów. Zapowiada się ciężki mecz podopiecznych trenera B. Szczęsnego z wiceliderem. Mecz w Radzimowie rozegrany zostanie w sobotę 12 października o godz. 15:00.

Zdjęcia z meczu ISKRY w Radzimowie można zobaczyć dzięki uprzejmości SebbaFoto na stronie pod adresem: www.facebook.com/sebbafoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Marcin Domina - sędzia główny
Mariusz Skraba - sędzia asystent
Robert Miesiąc - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Dawid Mądrzejewski 23’
1:1 – Michał Stefanek 56’
2:1 – Rafał Smółka (k.) 75’
2:2 – Łukasz Szczepaniuk 88’
3:2 – Rafał Smółka (k.) 90+3’

ISKRA: Żurek – P. Szczęsny, Smółka, Obuchowski (65 Jurgowski), Bartosz Szczęsny, Posioł, Opała, Kwiatkowski, Janicki, Mądrzejewski, Paradowski
Rezerwa: Maciocha, Jurgowski, Kubić, Wróblewski, Lewandowski

GRANICA: Małek – Czap, Mikołajczyk, Litwa, Augustyn, Gudełajski, D. Oliasz, Kuźniewski, Szczepaniuk (88 Ciupa), Szymański, Stefanek
Rezerwa: A. Oliasz, Płowuszyński, Dąbrowski, Tymochowicz, Brędowski, Ciupa, Zaborek

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież