Przekaż nam 1% podatku

Zarząd oraz zawodnicy KS „Iskra” Łagów zwracają się do Państwa z prośbą o wsparcie naszego klubu w postaci przekazania 1% podatku.

pit 2018 info

Akcja prowadzona jest we współpracy z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym” - mamy nadzieję, że będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród ludzi, którym dobro naszego klubu leży na sercu. Uzyskane w ten sposób środki pieniężne chcemy przeznaczyć na ZAKUP SPRZĘTU SPORTOWEGO.

Pragniemy serdecznie podziękować zarówno Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”, jak również wszystkim tym, którzy w ten sposób wesprą nas i zdecydują się przekazać 1% swojego podatku za rok 2018 na rzecz Klubu Sportowego ISKRA Łagów.

Jeśli chcesz pomóc naszemu klubowi, wystarczy podczas wypełniania formularza PIT w rubryce „Numer KRS” wpisać „0000270261”, natomiast w rubryce ‘Cel szczegółowy 1%’ koniecznie wpisać „KS ISKRA ŁAGÓW 7161”.

pit 2018 2

Jak przekazać 1% podatku

Nasz klub prosi o TWOJE wsparcie. Za każdy WASZ "%" BARDZO DZIĘKUJEMY!

Komentarze  

0 #1 kibic 2019-02-02 19:26
procent przekazany
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież