Seniorzy - tabela i wyniki



Ostatnia kolejka klasy Okręgowej   (kol. nr 6)
(12/13.09.2020)

Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Iskra Łagów 4:5 (1:2)
WOSKAR: S. Wyka, Sz. Kozołubski, A. Maćkowiak, O. Klimek; ISKRA: B. Iwanowski, A. Pasternak, M. Janicki, A. Paradowski, Sz. Maciocha    
Łużyce Lubań - Piast Wykroty 0:3 (0:1)
D. Szydlarski 2, P. Urbaniak    
GKS Warta Bolesławiecka - Nysa Zgorzelec 2:5 (0:2)
WARTA: F. Ziobrowski, S. Jaśkiewicz; NYSA: D. Piechno 2, Ł. Wójcik, P. Jaworski, T. Chędogi    
Lechia Piechowice - Victoria Ruszów 0:5 (0:3)
M. Świrlik 2, B. Bozhenko, B. Stelwach, A. Majchrzak    
Pogoń Świerzawa - Czarni Lwówek 2:1 (0:0)
POGOŃ: W. Chlebosz, R. Cichoń; CZARNI: M. Potyszka    
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk 4:4 (4:0)
OLIMPIA: HUTNIK:    
Twardy Świętoszów - Olimpia Kowary 5:1 (1:0)
TWARDY: Ł. Rudyk 4, G. Słomiński; OLIMPIA: S. Szujewski    
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Włókniarz Mirsk 6:0 (1:0)
M. Majka 2, A. Puzio 2, M. Kapusz, F. Zagórski    


Aktualna tabela

Rozgrywki Piłkarskie klasy Okręgowej
Jelenia Góra

Lp Nazwa zespołu M Pkt Z R P Bramki +/-
1 Pogoń Świerzawa 6 16 5 1 0 17 : 5 12
2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 15 5 0 1 21 : 4 17
3 Iskra Łagów 6 15 5 0 1 28 : 14 14
4 Czarni Lwówek 6 12 4 0 2 18 : 9 9
5 Włókniarz Mirsk 6 12 4 0 2 16 : 13 3
6 Nysa Zgorzelec 6 12 4 0 2 13 : 11 2
7 Hutnik Pieńsk 6 10 3 1 2 26 : 12 14
8 Victoria Ruszów 6 10 3 1 2 23 : 14 9
9 Łużyce Lubań 6 8 2 2 2 12 : 10 2
10 Twardy Świętoszów 6 8 2 2 2 12 : 12 0
11 Olimpia Kowary 6 7 2 1 3 11 : 12 -1
12 Piast Wykroty 6 6 2 0 4 19 : 19 0
13 Olimpia Kamienna Góra 6 5 1 2 3 12 : 20 -8
14 GKS Warta Bolesławiecka 6 3 1 0 5 7 : 41 -34
15 Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce 6 0 0 0 6 7 : 19 -12
16 Lechia Piechowice 6 0 0 0 6 3 : 30 -27
M - mecze rozegranePkt - punktyZ - zwycięstwa
R - remisyP - przegrane+/- różnica bramek
(tabela nie uwzględnia meczy bezpośrednich)

1 kolejka klasy okręgowej
(8/9.08.2020)

Iskra Łagów - Piast Wykroty 5:3 (2:2)
ISKRA: M. Janicki 2, A. Paradowski, P. Opała, P. Szczęsny(k.); PIAST: samobójcza (Iwanowski), Ł. Majka, D. Szydlarski    
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Łużyce Lubań 1:3 (0:1)
WOSKAR: S. Wyka; ŁUŻYCE: J. Wichowski, K. Młynarski, D. Bojdziński    
Twardy Świętoszów - Olimpia Kamienna Góra 3:3 (0:0)
TWARDY: M. Łojko 3; OLIMPIA: M. Wieczorek, L. Kraszewski, Ł. Bieńkowski    
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Pogoń Świerzawa 0:1 (0:0)
R. Cichoń    
Włókniarz Mirsk - Lechia Piechowice 4:1 (0:1)
WŁÓKNIARZ: I. Dąbek 3, J. Dasiak; LECHIA: D. Pietrzykowski    
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kowary 2:0 (0:0)
S. Jaśkiewicz, B. Bernacki    
Hutnik Pieńsk - Nysa Zgorzelec 0:2 (0:1)
J. Czajkowski, D. Piechno    
Czarni Lwówek - Victoria Ruszów 2:0 (1:0)
K. Złocik, B. Sikora    

Początek strony

2 kolejka klasy okręgowej
(15/16.08.2020)

GKS Warta Bolesławiecka - Iskra Łagów 0:8 (0:4)
M. Janicki 3, A. Paradowski 2, B. Szczęsny 2, samobójcza (D. Puzio)    
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów 2:2 (1:1)
ŁUŻYCE: J. Wichowski, K. Młynarski; VICTORIA: M. Kowalski, S. Paszek    
Nysa Zgorzelec - Czarni Lwówek 2:1 (0:0)
NYSA: D. Piechno, Ł. Wójcik; CZARNI: M. Potyszka    
Piast Wykroty - Hutnik Pieńsk 1:6 (0:2)
PIAST: N. Niedzielski; HUTNIK: D. Kowal 3, J. Duszyński 2, M. Kiełbowicz    
Lechia Piechowice - Olimpia Kowary 0:4 (0:2)
S. Szujewski 2, K. Kosek, P. Wawrzyniak    
Pogoń Świerzawa - Włókniarz Mirsk 4:1 (2:1)
POGOŃ: R. Cichoń 2, A. Marzec, Ł. Krajewski; WŁÓKNIARZ: R. Sidorski    
Olimpia Kamienna Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:3 (0:1)
K. Posadowski, F. Zagórski, M. Medyński    
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Twardy Świętoszów 0:1 (0:0)
samobójcza (K. Jahn)    

Początek strony

3 kolejka klasy okręgowej
(22/23.08.2020)

Iskra Łagów - Lechia Piechowice 6:1 (2:1)
ISKRA: B. Szczęsny 2, R. Konopski, J. Pietrek, P. Opała, M. Janicki; LECHIA: B. Biedrzyński    
Twardy Świętoszów - Łużyce Lubań 1:1 (0:1)
TWARDY: M. Łojko; ŁUŻYCE: K. Młynarski    
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce 5:0 (2:0)
F. Zagórski 2, M. Majka, M. Medyński, M. Kapusz    
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kamienna Góra 5:0 (1:0)
Sz. Żarkowski 3, P. Juźwik, S. Staszak    
Pogoń Świerzawa - Olimpia Kowary 2:2 (1:0)
POGOŃ: M. Bigos 2; OLIMPIA: S. Szujewski, P. Wawrzyniak    
Hutnik Pieńsk - GKS Warta Bolesławiecka 9:1 (4:0)
HUTNIK: D. Kowal 3, M. Kiełbowicz 2, A. Wójtowicz, J. Duszyński, N. Miciak, D. Derkowski; GKS: K. Hyjek    
Czarni Lwówek - Piast Wykroty 4:3 (1:0)
CZARNI: B. Sikora 3, A. Puchalski; PIAST: P. Urbaniak 2, G. Roman    
Victoria Ruszów - Nysa Zgorzelec 2:1 (1:0)
VICTORIA: M. Świrlik, B. Bozhenko; NYSA: P. Jaworski    

Początek strony

4 kolejka klasy okręgowej
(29/30.08.2020)

Pogoń Świerzawa - Iskra Łagów 4:1 (2:1)
POGOŃ: Sz. Szeliga 3, A. Marzec; ISKRA: samobójcza (M. Hyndle)    
Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec 5:0 (2:0)
S. Andruchów 2, M. Fereniec, M. Pietroński, D. Bojdziński    
Piast Wykroty - Victoria Ruszów 8:1 (2:0)
PIAST: D. Szydlarski 3, G. Roman 2, N. Niedzielski, P. Krawczyk, P. Rissmann; VICTORIA: M. Świrlik    
GKS Warta Bolesławiecka - Czarni Lwówek 1:6 (1:4)
GKS: D. Puzio; CZARNI: B. Sikora 4, P. Szatkowski, I. Grabkowski    
Lechia Piechowice - Hutnik Pieńsk 0:7 (0:2)
D. Kowal 5, R. Zaręba, M. Kiełbowicz    
Olimpia Kamienna Góra - Olimpia Kowary 3:2 (1:0)
OLIMPIA K.G.: S. Sochacki 2, K. Domin; OLIMPIA K.: S. Szujewski, samobójcza (K. Urbanowicz)    
Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Włókniarz Mirsk 2:3 (2:1)
WOSKAR: Sz. Kozołubski, Ł. Kowalski; WŁÓKNIARZ: P. Juźwik 2, R. Sidorski    
Twardy Świętoszów - BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:4 (0:1)
TWARDY: M. Łojko 2; BKS: A. Kulesza 2, K. Skiba, M. Majka    

Początek strony

5 kolejka klasy okręgowej
(5/6.09.2020)

Iskra Łagów - Olimpia Kamienna Góra 3:2 (2:1)
ISKRA: A. Paradowski, M. Janicki, A. Pasternak; OLIMPIA: M. Wieczorek, S. Sochacki    
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Łużyce Lubań 3:1 (0:0)
BKS: M. Majka 2, A. Kulesza; ŁUŻYCE: D. Buzała    
Włókniarz Mirsk - Twardy Świętoszów 3:0 (2:0)
P. Juźwik, A. Tylus, I. Dąbek    
Olimpia Kowary - Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce 2:0 (0:0)
S. Szujewski 2    
Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa 0:4 (0:1)
R. Cichoń 2, P. Gajek, M. Gajek    
Czarni Lwówek - Lechia Piechowice 4:1 (2:1)
CZARNI: I. Grabkowski, R. Raginia, B. Sikora, F. Godlewski; LECHIA: B. Biedrzyński    
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka 13:1 (6:0)
VICTORIA: M. Świrlik 4, M. Kowalski 3, B. Bozhenko 3, A. Bagiński 2, B. Stelwach; GKS: J. Gwiżdż    
Nysa Zgorzelec - Piast Wykroty 3:1 (1:1)
NYSA: Ł. Wójcik 2, D. Piechno; PIAST: G. Staniów    

Początek strony

6 kolejka klasy okręgowej
(12/13.09.2020)

Woskar Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Iskra Łagów 4:5 (1:2)
WOSKAR: S. Wyka, Sz. Kozołubski, A. Maćkowiak, O. Klimek; ISKRA: B. Iwanowski, A. Pasternak, M. Janicki, A. Paradowski, Sz. Maciocha    
Łużyce Lubań - Piast Wykroty 0:3 (0:1)
D. Szydlarski 2, P. Urbaniak    
GKS Warta Bolesławiecka - Nysa Zgorzelec 2:5 (0:2)
WARTA: F. Ziobrowski, S. Jaśkiewicz; NYSA: D. Piechno 2, Ł. Wójcik, P. Jaworski, T. Chędogi    
Lechia Piechowice - Victoria Ruszów 0:5 (0:3)
M. Świrlik 2, B. Bozhenko, B. Stelwach, A. Majchrzak    
Pogoń Świerzawa - Czarni Lwówek 2:1 (0:0)
POGOŃ: W. Chlebosz, R. Cichoń; CZARNI: M. Potyszka    
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk 4:4 (4:0)
OLIMPIA: HUTNIK:    
Twardy Świętoszów - Olimpia Kowary 5:1 (1:0)
TWARDY: Ł. Rudyk 4, G. Słomiński; OLIMPIA: S. Szujewski    
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Włókniarz Mirsk 6:0 (1:0)
M. Majka 2, A. Puzio 2, M. Kapusz, F. Zagórski    

Początek strony