Porażka we Lwówku

XIII kolejka klasy Okręgowej nie była zbytnio udana dla podopiecznych trenera Bogdana Szczęsnego. Łagowianie ulegli na wyjeździe CZARNYM Lwówek Śląski 3:2(2:0).

Pierwsza połowa meczu należała do zespołu gospodarzy. Swoją przewagę udokumentowali 2 strzelonymi bramkami. Wynik meczu otworzył w 16 minucie Jakub Jarosz, który wykończył strzałem z główki mocne dośrodkowanie z lewej strony boiska.

W 28 minucie CZARNI powiększyli prowadzenie na 2:0. Tym razem Adama Żurka pokonał z rzutu wolnego Adrian Puchalski. W międzyczasie w wyniku kontuzji z boiska zejść musiał Paweł Węgrzyn, który w starciu z zawodnikiem gospodarzy wybił sobie bark. Biorąc pod uwagę, że na ławce rezerwowych ISKRY siedziało tylko 2 zawodników nie napawało to optymizmem, a do końca spotkania było jeszcze dużo czasu. W miejsce kontuzjowanego Pawła Węgrzyna trener Szczęsny desygnował do gry Tomasza Szyszko. Wynik 2:0 utrzymał się do końca I części meczu.

W II połowie ISKRA zaczęła odrabiać straty. W 73 minucie dał o sobie znać najskuteczniejszy strzelec Łagowa Bartosz Szczęsny. Zawodnik ISKRY wpadł w pole karne i posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramkarza Lwówka Podskarbiego.

Kilkanaście minut później łagowianie doprowadzili do remisu. Bramkę wyrównującą zdobył ponownie Bartosz Szczęsny, który nie dał szans goalkeeperowi gospodarzy potężnym strzałem zza pola karnego. Było to już 12 trafienie Bartka w rundzie jesiennej.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W 90 minucie przeprowadzili akcję na wagę zwycięstwa. Bramkę dającą 3 punkty strzelił wprowadzony w II połowie Krzysztof Złocik. Po ostatnim gwizdku sędziego P. Bajera gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa na środku boiska.

Za tydzień przedostatnia kolejka w rundzie jesiennej, w której ISKRA podejmować będzie na swoim stadionie VICTORIĘ Ruszów. Początek spotkania zaplanowano na godz. 13:30. Sobotni mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Piotr Bajer - sędzia główny
Adrian Graczyk - sędzia asystent
Dawid Tur - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Jakub Jarosz (16)
2:0 – Adrian Puchalski (28)
2:1 – Bartosz Szczęsny (73)
2:2 – Bartosz Szczęsny (80)
2:2 – Krzysztof Złocik (90)

CZARNI: Podskarbi – Raginia, Misiejuk, Sikora (70 Złocik), Mańkiewicz, Potyszka (85 Godlewski), Podobiński, Troszczyński (46 Grabkowski – 54 Ranecki)), Wołoszyn, Jarosz (75 Suchecki), Puchalski
Rezerwa: Złocik, Grabkowski, Suchecki, Godlewski, Ranecki

ISKRA: Żurek –Iwanowski, Konopski, Posioł, Wróblewski, Smółka, Pietrek, B. Szczęsny, Pasternak, Janicki, Węgrzyn (30 Szyszko – 75 Szakiel)
Rezerwa: Szyszko, Szakiel

Zdjęcia z meczu we Lwówku można zobaczyć na profilu SebbaFoto.

You have no rights to post comments