Wiosna 2021

W przerwie zimowej nikt nie odszedł z zespołu - nie oznacza to jednak, że sztab trenerski nic nie robił i nie myślał o wzmocnieniach. W barwach ISKRY Łagów zobaczymy 2 nowych zawodników.

Jako pierwszy dołączył do naszego zespołu Łukasz Szynke, który przez kilka ostatnich lat występował na niemieckich boiskach jako zawodnik FC Stahl Rietschen e.V. Nowy nabytek ISKRY może zagrać w obronie, pomocy jak i w ataku.

Po kilku sezonach spędzonych w VICTORII Ruszów ponownie biało-czerwoną koszulkę ubierze łagowianin Piotr Pirszel. Zawodnik wspomoże szeregi obronne, z którymi mieliśmy problem w rundzie jesiennej.

Obydwaj nowi piłkarze zdążyli już zagrać w kilku meczach sparingowych, w których każdy z nich zaliczył pierwsze trafienie dla swojego nowego klubu. Wierzymy, że Piotr i Łukasz będą dużym wzmocnieniem Łagowa – szczególnie w formacji defensywnej.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021 zespół ISKRY rozegrał nw. sparingi:

1) ISKRA Łagów - CHROBRY Nowogrodziec 4:3(0:3)
B. Szczęsny 2, M. Posioł, A. Pasternak

2) ISKRA Łagów – COSMOS Radzimów 2:4(2:2)
A. Pasternak 2

3) BŁĘKITNI Studniska - ISKRA Łagów 2:5(2:2)
B. Szczęsny 2, A. Pasternak, B. Iwanowski, Ł. Szynke

4) VICTORIA Ruszów - ISKRA Łagów 2:5(0:3)
A. Paradowski 2, P. Pirszel, A. Pasternak, samobójcza

Pierwszy mecz rundy rewanżowej w sezonie 2020/2021 łagowianie rozegrają na wyjeździe w Wykrotach w sobotę 20 marca o godz. 11:00. Niestety ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

You have no rights to post comments