Komplet punktów z Wartą

W sobotnie świąteczne popołudnie ISKRA Łagów podejmowała GKS Wartę Bolesławiecką. Pojedynek wicelidera z przedostatnim zespołem ligi zakończył się wygraną gospodarzy 4:1 (3:0).

Spotkanie przy ul. Sportowej poprzedziła minuta ciszy poświęcona pamięci Pana Bogdana Matyjasika, kibica ISKRY Łagów, który zmarł w ubiegłym tygodniu. Zespół Łagowa zagrał z czarnymi opaskami na ramieniu.

Wynik meczu otworzył w 11 minucie Michał Posioł. Zawodnik ISKRY wykorzystał błąd bramkarza gości i umieścił piłkę w pustej bramce. Kilkanaście minut później było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Bartosz Szczęsny.

W 40 minucie wynik I połowy ustalił ładnym strzałem zza pola karnego Grzegorz Wróblewski. Na przerwę podopieczni trenera Bogdana Szczęsnego schodzili z 3 bramkową przewagą.

W drugiej części meczu doczekaliśmy się jeszcze 2 bramek. Najpierw w 56 minucie na 4:0 podwyższył najskuteczniejszy strzelec Łagowa Mateusz Janicki, dla którego było to już 16 ligowe trafienie.

W 63 minucie honorową bramkę zdobył Krzysztof Szymański. Jak się później okazało była to bramka ustalająca wynik spotkania.

Następna kolejka rozegrana zostanie już za 2 dni w świąteczny poniedziałek. ISKRA zmierzy się w Piechowicach z tamtejszą LECHIĄ. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie: A. Dołega oraz R. Morawski i D. Pogodziński.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Sławomir Rak - sędzia główny
Janusz Staniewski - sędzia asystent
Wacław Bocheński - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Michał Posioł (11)
2:0 – Bartosz Szczęsny (21)
3:0 – Grzegorz Wróblewski (40)
4:0 – Mateusz Janicki (56)
4:1 – Krzysztof Szymański (63)

ISKRA: Żurek – P. Szczęsny, Iwanowski, Pirszel, Konopski, Posioł (60 Mądrzejewski), Wróblewski (75 Szyszko), Smółka (70 Maciocha), B. Szczęsny, Pasternak, Janicki
Rezerwa: Maciocha, Mądrzejewski, Obuchowski, Szyszko, Grabowski

GKS: Wojciechowski – Skrzypek, Łukasiewicz, Głowacki, Bernacki, Szymański, Jaśkiewicz, Lewandowski, Kulesza, A. Pyrka, M. Pyrka
Rezerwa: ----

GALERIA:

You have no rights to post comments