Porażka w Ruszowie

Piłkarze ISKRY Łagów w meczu XX kolejki ligi Okręgowej przegrali w Ruszowie z miejscową VICTORIĄ 3:1(1:0).

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła dopiero pod koniec I połowy. W 43 minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Adama Klisowskiego i to oni schodzili na przerwę w lepszych humorach.

Na początku drugiej odsłony meczu Adama Żurka pokonał Sławomir Paszek i było już 2:0. W 58 minucie dał o sobie znać najskuteczniejszy strzelec ligi kręgowej Dominik Szydlarski, po którego strzale goalkeeper ISKRY po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z siatki.

W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla Łagowa zdobył kapitan ISKRY Patryk Szczęsny. Spotkanie zakończyło się wygraną Ruszowa 3:1.

Za tydzień XXI kolejka, w której mieliśmy zagrać z TWARDYM Świętoszów. Z powodu wycofania się tej drużyny z rozgrywek mamy pauzę. Kolejny mecz zagramy w sobotę 23 kwietnia z NYSĄ Zgorzelec. Derby powiatu zgorzeleckiego rozpoczną się o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Radosław Morawski - sędzia główny
Maciej Zych - sędzia asystent
Robert Kaczmarczyk - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Adam Klisowski (43)
2:0 – Sławomir Paszek (49)
3:0 – Dominik Szydlarski (58)
3:1 – Patryk Szczęsny (90+1)

VICTORIA: M. Paszek – Frydlewicz, Krawczyk, Żebrowski, Pankowski, Roman, Klisowski, S. Paszek, Khodzhamkulov, Stelwach (73 M. Pielichowski), Szydlarski
Rezerwa: Mazur, Muzal, H. Pielichowski, Bodzianny, M. Pielichowski, Gola

ISKRA: Żurek - P. Szczęsny, Pirszel, Ławrynowicz, Smółka, Szafirski, Zajączkowski, Szyszko, Mądrzejewski, Paradowski, Janicki
Rezerwa: Obuchowski, Bogdan Szczęsny, Pasternak, Grabowski

You have no rights to post comments