Markocice górą w Łagowie

W II kolejce „A” klasy, która została rozegrana 1 września ISKRA podejmowała w Łagowie Pogoń Markocice. Drużyna trenera Bogdana Szczęsnego musiała uznać wyższość przyjezdnych, którzy wygrali to spotkanie 0:1. Do przerwy był bezbramkowy remis.

Z przebiegu meczu bardziej sprawiedliwy byłby remis. Bramka dająca zwycięstwo Pogoni padła w samej końcówce spotkania kiedy to Sebastian Mikulski z kilkunastu metrów pokonał debiutującego w barwach ISKRY Łagów Patryka Spałka. Bramkarz Łagowa nie mógł przy tym nic zrobić gdyż napastnik Markocic nie trafił „czysto” w piłkę, a ta przetoczyła się tuż obok słupka i wpadła do bramki.

To już drugi mecz, w którym cały zespół ISKRY rozgrywa bardzo dobre zawody, a pomimo tego przegrywamy. Styl gry bardzo cieszy i napawa optymizmem – w końcu Pogoń Markocice to zespół, który w minionym sezonie zdominował rozgrywki naszej grupy i wygrałby je gdyby nie 10 walkowerów na koniec rundy.

Wszyscy wierzymy, że w Kościelniku nastąpi w końcu przełamanie naszego zespołu, co udokumentujemy kompletem punktów. Praca na treningach musi przynieść efekty punktowe.

Mecz w Kościelniku rozegrany zostanie w niedzielę 9 września o godz. 15:00. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie Paweł Turek oraz Tomasz Serewis i Dominik Wójtowicz.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Wojciech Młocek - sędzia główny
Kamil Walczewski - sędzia asystent
Marcin Zapiór - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Sebastian Mikulski 87’

ISKRA: Spałek – Kwiatkowski, Jaworski, Żukowski, Pietrek (85 Obuchowski), P. Fehring-Rytel (46 Rydol), Piątkowski, Maciocha (46 Opała), Kubala, Szakiel (78 Wróblewski), Janicki

Rezerwa: T. Fehring-Rytel, Zygart, Dryhusz

POGOŃ: Polakiewicz – Rożek, Bandura, Berezowski (46 Mokijewski), Olesiński, Pietkiewicz, Gudełajski (84 Wnuk), Mikulski, Marszałek, Omelański, Hartwig

GALERIA:

You have no rights to post comments