Porażka w Świeradowie

Na mecz do Świeradowa pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie. Trener Bogdan Szczęsny nie mógł w tym dniu skorzystać z usług wielu piłkarzy - z różnych powodów zagrać nie mogli M. Janicki, P. Ferhring-Rytel, P. Opała, S. Obuchowski, R. Kubala oraz B. Żukowski.

Gospodarze, z którymi zawsze ciężko nam się grało bardzo szybko strzelili bramki. Już po 7 minutach meczu dzięki błędom defensywy ISKRY po trafieniach Szymona Żarkowskiego i Michała Rojka prowadzili 2:0.

Kilkanaście minut później na 3:0 podwyższył Konrad Przybyło. Wynik I połowy ustalił Michał Rojek, który pokonał bramkarza ISKRY w 23 i 43 minucie. Do przerwy gospodarze prowadzili 5:0.

Kilka minut po wznowieniu gry bramkę dla Łagowa strzelił Adam Żurek, jak się później okazało był to jedyny gol strzelony przez ISKRĘ w tym dniu. W samej końcówce spotkania Łukasz Krawczyk dołożył jeszcze 1 trafienie dla KWISY i mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla gospodarzy.

Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia jesienna kolejka „A” klasy. Do Łagowa przyjedzie pretendent do awansu CZARNI Lwówek. Mecz odbędzie się w niedzielę 18 listopada o godz. 13:00. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej w Łagowie.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Piotr Kuzia - sędzia główny
Kamil Snacki - sędzia asystent
Janusz Staniewski - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Szymon Żarkowski 4’
2:0 – Michał Rojek 7’
3:0 – Konrad Przybyło 18’
4:0 – Michał Rojek 23’
5:0 – Michał Rojek 43’
5:1 – Adam Żurekl 53’
6:1 – Łukasz Krawczyk 85’

KWISA: Matuszak – Krawczyk, Chowański, Przybyło, Stachnik, Żurawski (38 Gromadowski), Drzymała, Paluch, Rojek (79 Borys), Ostrejko, Żarkowski (31 Cabała)

ISKRA: Jochna – Kwiatkowski, Wróblewski (75 T. Fehring-Rytel), Jaworski, D. Szczęsny, Ruszkiewicz, Piątkowski, Maciocha, Pietrek, Żurek, Mądrzejewski
Rezerwa: T. Fehring-Rytel, Żukowski, B. Szczęsny

GALERIA:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież