Przegrana na zakończenie

W niedzielę 18 listopada zespoły uczestniczące w rozgrywkach jeleniogórskiej „A” klasy rozegrały ostatnią kolejkę ligową w rundzie jesiennej. ISKRA Łagów przegrała na własnym boisku z CZARNYMI Lwówek 3:8 (0:5).

W całym meczu kibice ujrzeli aż 11 bramek co należy do rzadkości nawet na tym poziomie rozgrywek.

Mecz miał dwa oblicza – w I połowie dzielili i rządzili goście, a gospodarze byli dla nich tylko tłem, przyjezdni zaaplikowali miejscowym aż 5 bramek. W II odsłonie mecz był już bardziej wyrównany i obydwa zespoły strzeliły po 3 bramki.

W przerwie meczu trener Bogdan Szczęsny dokonał zmiany bramkarzy – na bramkę stanął wprowadzony na boisko Krzysztof Jochna, a dotychczasowy goalkeeper Adam Żurek przesunięty został do ataku. Zmiana ta zmieniła trochę obraz gry, a Łagów strzelił dodatkowo 3 bramki.

Przed nami kilkumiesięczna przerwa od rozgrywek. Należy teraz wyciągnąć wnioski, przepracować dobrze okres zimowy i powalczyć o lepszą lokatę w rundzie wiosennej.

Rundę jesienną zakończyliśmy na 7 pozycji. Uzbieraliśmy w 13 kolejkach 15 punktów – 5 meczy wygraliśmy, a w 8 musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Szczególnie bolą „frajerskie” porażki w Kościelniku, Rębiszowie i Porajowie – te mecze powinniśmy wygrać ale tak się jednak nie stało.

W przerwie zimowej powinno do nas dojść kilku wartościowych zawodników – praktycznie jesteśmy z nimi już dogadani. Na temat transferów napiszę szerzej w lutym jak już wszystko będzie oficjalnie potwierdzone.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Marcin Kozioł - sędzia główny
Mariusz Masztalerz - sędzia asystent
Aleksander Pawłowski - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Łukasz Skolimowski 8’
0:2 – Jakub Jarosz 24’
0:3 – Łukasz Skolimowski 25’
0:4 – Maciej Troszczyński 34’
0:5 – Jakub Jarosz 41’
1:5 – Adam Żurek 48’
1:6 – Filip Godlewski 50’
1:7 – Łukasz Skolimowski 59’
2:7 – Adam Żurek 70’
2:8 – Filip Godlewski 76’
3:8 – Szczepan Mciocha 84’

ISKRA: Żurek - Kwiatkowski, Obuchowski, Jaworski, Piątkowski, Wróblewski (46 Jochna), Żukowski, Ruszkiewicz, P. Fehring-Rytel, Maciocha, Mądrzejewski
Rezerwa: T. Fehring-Rytel, Jochna, B. Szczęsny

CZARNI: Podskarbi – Misiejuk, Sikora (55 Masalski), Skolimowski, Puchalski (77 Grabkowski), Marynowicz, Troszczyński (46 Godlewski), Wołoszyn, Mańkiewicz, Suchecki, Jarosz

GALERIA:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież