Przegrana w Kościelniku

W ramach III kolejki „A” klasy w niedzielę 9 września udaliśmy się na mecz do Kościelnika. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:3. Do przerwy był remis 3:3.

Początek spotkania był piorunujący w wykonaniu zespołu ISKRY – zaledwie po 8 minutach prowadziliśmy 2:0. Wynik meczu otworzył w 3 minucie Przemysław Fehring-Rytel. Kilka minut później na 0:2 podwyższył Mateusz Janicki. W tamtej chwili wydawało się, że ten mecz jest już wygrany i pierwsze 3 punkty to tylko formalność.

Niestety szybko strzelone bramki uśpiły zespół ISKRY całkowicie. Wykorzystali to gospodarze i z wyniku 0:2 zrobiło się 3:2. W 19 minucie bramkę kontaktową zdobył Krystian Ratkiewicz. 10 minut później wyrównał Marcin Kładnik. W 33 minucie miejscowi wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Kamila Cichego.

Na serię 3 bramek Kościelnika ISKRZE udało się odpowiedzieć trafieniem Mateusza Janickiego (42 min.) i I połowa zakończyła się wynikiem remisowym 3:3.

W pierwszej odsłonie meczu padło aż 6 bramek, w drugiej części nie było już tak interesująco. Kibice zgromadzeni na boisku w Kościelniku doczekali się tylko 1 gola. Najbardziej zadowoleni z takiego obrotu sprawy byli miejscowi gdyż bramka strzelona w 55 minucie przez Ernesta Kasztę dała im ostatecznie zwycięstwo 4:3.

Za tydzień zagramy w Zawidowie z miejscowym Piastem. Będzie to bardzo ciężki mecz gdyż Piast jest jednym z kandydatów do wygrania naszej grupy. Mecz z Piastem zagramy w sobotę 15 września o godz. 17:00.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Paweł Turek - sędzia główny
Tomasz Serewis - sędzia asystent
Dominik Wójtowicz - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Przemysław Fehring-Rytel 3’
0:2 – Mateusz Janicki 8’
1:2 – Krystian Ratkiewicz 19’
2:2 – Marcin Kładnik 29’
3:2 – Kamil Cichy 33’
3:3 – Mateusz Janicki 42’
4:3 – Ernest Kaszta 55’

LZS: Piasecki – Kwiatkowski, Zatylny, Tusień, Mazur, Kaszta, Cichy (73 Łuńczuk), Ratkiewicz, Brodziński, Kurek (90+1 Szulc), Kładnik (57 Czułowski)

ISKRA: Żurek – Kwiatkowski, Wróblewski, Dryhusz (37 Zygart), Maciocha (55 Opała), Pietrek, P. Fehring-Rytel, Żukowski, Kubala, Szakiel, Janicki (80 D. Szczęsny)

Rezerwa: T. Fehring-Rytel, B. Chędogi, Obuchowski

GALERIA:

You have no rights to post comments