Wygrana ISKRY w Zawidowie

Niezwykle udany dla ISKRY Łagów był sobotni mecz IV kolejki „A” klasy. Podopieczni trenera Bogdana Szczęsnego sprawili ogromną niespodziankę pokonując na wyjeździe Piast Zawidów.

Zespół z Zawidowa wymieniany jest w gronie faworytów II grupy „A” klasy w bieżącym sezonie. W dotychczas rozegranych 3 meczach 2 razy wygrywał i raz remisował. W sumie na koncie uzbierał już 7 punktów i znajduje się w czołówce tabeli.

W całym meczu padły tylko 2 bramki, po 1 w każdej połowie. Obydwa gole zostały strzelone przez Mateusza Janickiego (24 i 71 min.). Napastnik Łagowa jest obecnie najskuteczniejszym strzelcem ISKRY z 4 zdobytymi bramkami.

Gospodarze robili wszystko by wygrać ten mecz, cały czas napierali i stwarzali ogromne zagrożenie pod naszą bramką. Na nasze szczęście między słupkami bramki Łagowa stał Adam Żurek, który tego dnia rozegrał wspaniałe zawody. Dwoił się i troił na linii bramkowej, powstrzymywał ataki piłkarzy Piasta czym doprowadzał ich do furii. Cały zespół zasłużył na słowa uznania za walkę i wysiłek włożony w ten mecz.

W końcu po dobrej grze zdobyliśmy 3 punkty. Punkty niezwykle cenne bo wywalczone na bardzo trudnym terenie. Przed nami mecz z Żarkami. Jeśli podejdziemy do tego spotkania tak jak w meczu z Zawidowem to wynik może być tylko jeden – wygrana.

Mecz ISKRA Łagów – WKS Żarki Średnie rozegrany zostanie w sobotę, 22 września o godz. 16:00 na stadionie w Łagowie. Zapraszamy kibiców na ul. Sportową 1.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Jacek Ciepiela - sędzia główny
Krzysztof Liszyk - sędzia asystent
Kinga Moczydlak - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Mateusz Janicki 24’
0:2 – Mateusz Janicki 71’

PIAST: Andziul - Maciorowski (46 Kosturski), Kirkiewicz, Hatłas (75 M, Michalkiewicz), Kleszczyński (75 Myczkowski), T. Michalkiewicz, Ryż, Podwalny, Gorzka, Kurowski (46 Burzyński), Sareło

ISKRA: Żurek - Kwiatkowski, Jaworski, Wróblewski, Piątkowski, Pietrek, P. Fehring-Rytel, Żukowski, Kubala, Szakiel (65 Jochna - 90+4 Szczęsny), Janicki (90+2 Chędogi)

GALERIA:

You have no rights to post comments