Karkonosze pokonane w Łagowie!

W II rundzie okręgowego Pucharu Polski ISKRA Łagów zmierzyła się z IV ligowymi KARKONOSZAMI Jelenia Góra. Spotkanie, które zostały rozegrane na łagowskim stadionie zakończyło się wygraną naszego zespołu 3:1 (2:0).

Pierwsza bramka padła w 14 minucie meczu. Obrona KARKONOSZY przysnęła i Artur Paradowski pokonał bramkarza gości strzałem z kilku metrów.

Parę minut później było już „sensacyjne” 2:0. Bartosz Szczęsny strzelił w kierunku bramki, piłka po drodze odbiła się jeszcze od ręki jednego z zawodników gości i wpadła do bramki. Sędzia główny zdecydował, że nie będzie rzutu karnego tylko bramka zostanie uznana. Wynik 2:0 utrzymał się do końca I połowy.

Po wznowieniu gry przyjezdni za wszelką cenę chcieli zmienić niekorzystny dla siebie wynik. W 62 minucie po głupiej stracie piłki przez miejscowych Bartosz Poszelężny ładnym strzałem zza pola karnego zdobył bramkę kontaktową.

Wydawało się, że teraz IV-ligowcy wezmą się za grę i szybko doprowadzą do remisu. Nic bardziej mylnego. W 75 minucie pięknym strzałem z kilkudziesięciu metrów wynik meczu ustalił Dawid Mądrzejewski. Łagowianie utrzymali wynik do ostatniego gwizdka sędziego Sobola i potem cieszyli się na boisku wraz z kibicami z sukcesu jakim niewątpliwie była wygrana z KARKONOSZAMI.

Teraz czekamy do przyszłego tygodnia na losowanie i na kolejnego przeciwnika w III rundzie Pucharu Polski. Cieszymy się i bawimy się dalej.

Następny mecz ISKRA rozegra już w sobotę 7 września. W ramach III kolejki „A” klasy do Łagowa przyjedzie WKS Żarki Średnie. Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej w Łagowie.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Krzysztof Sobol - sędzia główny
Tomasz Serewis - sędzia asystent
Marcel Grabowski - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Artur Paradowski 14’
2:0 – Maciej Gargas (samobójcza) 20’
2:1 – Bartosz Poszelężny 62’
3:1 – Dawid Mądrzejewski 75’

ISKRA: Żurek – Obuchowski (76 P. Fehring-Rytel), P. Szczęsny, Konopski, Bartosz Szczęsny, Pietrek, Jurgowski, Pasternak (76 Opała), Mądrzejewski (90 Smółka), Janicki, Paradowski (90 Wróblewski)
Rezerwa: Maciocha, P. Rytel-Fehring, Wróblewski, Smółka, Opała, Kubić

KARKONOSZE: Fościak – Kuźniewski (46 Poszelężny), Wawrzyniak, Gargas (46 Siudak), Czerwiński, Sołtysiak, Wawak (51 Lekszycki), Frankiewicz (46 Salamon), Podgórski (70 Ryfa), Sutor, Firlej
Rezerwa: Ryfa, Lekszycki, Poszelężny, Engler, Salamon, Siudak

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież