Koniec serii zwycięstw

W IX kolejce "A" klasy ISKRA Łagów zaledwie zremisowała (szczęśliwie) z beniaminkiem z Mroczkowic 2:2 (0:1). Zakończyła się tym samym seria 8 zwycięstw łagowian w rundzie jesiennej.

Nie tak miało wyglądać to spotkanie. Po 8 dotychczasowych wygranych wszyscy liczyli na kolejny komplet punktów ISKRY. Niestety w tym dniu nic nie wychodziło piłkarzom Łagowa. Podopieczni trenera Szczęsnego przez cały mecz bili głową w mur, ich ataki były rozbijane przez defensywę gości, a większość strzałów mijała bramkę Maćkowskiego.

Przyjezdni pokazali się z bardzo dobrej strony, byli bardzo blisko sprawienia niespodzianki czyli wygranej z liderem na jego własnym boisku. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele - bramkę dającą remis łagowianie, a dokładnie Mateusz Janicki strzelił w doliczonym już czasie spotkania.

O tym meczu należy szybko zapomnieć i wyciągnąć wnioski. Przed nami następny bardzo ważny i ciężki mecz. Do Łagowa przyjeżdża aktualny wicelider PIAST Zawidów. Jeżeli chcemy osiągnąć dobry wynik musimy zmienić nastawienie, nie możemy podejść do tego meczu tak jak podeszliśmy do meczu z Mroczkowicami.

Spotkanie z PIASTEM Zawidów rozegrane zostanie w sobotę 26 października o godz. 15:00 na stadionie w Łagowie. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Konrad Krymowski oraz Damian Koścień i Robert Miesiąc. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej w Łagowie.

Zdjęcia z meczu ISKRY w Olszynie można zobaczyć dzięki uprzejmości SebbaFoto na stronie pod adresem: www.facebook.com/sebbafoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Jacek Ciepiela - sędzia główny
Krzysztof Liszyk - sędzia asystent
Mariusz Skraba - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Grzegorz Szwałko 4’
1:1 – Artur Paradowski 55’
1:2 – Adrian Badura 78’
2:2 – Mateusz Janicki 90+2’

ISKRA: Żurek – P. Szczęsny, Smółka, Obuchowski (75 Kwiatkowski), Konopski, Wróblewski (46 Włodarczyk), Pietrek (84 Kubić), Pasternak, Janicki, Mądrzejewski (62 Opała), Paradowski
Rezerwa: Maciocha, Kwiatkowski, Kubić, Włodarczyk, Opała, Lewandowski

KWISA: Maćkowski – D. Trosko, Błaszczak, Czyrko (85 Tracz), P. Stettner, Dziedzic (65 K. Stettner), Dudek (46 Wawrzeńczyk), Szwałko (86 P. Trosko), Stępień, Kocój, Badura
Rezerwa: Czekanowski, Tracz, P. Trosko, K. Stettner, Wawrzeńczyk

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież