Komplet punktów ze Studniskami

W rozegranej dzisiaj XI kolejce "A" klasy ISKRA Łagów zanotowała 10 zwycięstwo w sezonie. Mecz w Studniskach zakończył się wygraną podopiecznych trenera Bogdana Szczęsnego 1:6(1:1).

Było to kolejne spotkanie, w którym łagowianie za przeciwnika mieli aktualnego wicelidera II grupy „A” klasy. W zeszłej kolejce ISKRA wygrała u siebie z PIASTEM Zawidów (3:2), a w tej kolejce odprawiliśmy z kwitkiem na wyjeździe drużynę BŁĘKITNYCH Studniska.

Pierwsza bramka padła w 13 minucie spotkania. ISKRĘ na prowadzenie wyprowadził Szczepan Maciocha, który pokonał Szymeckiego strzałem z główki. Gospodarze wyrównali bardzo szybko. Już 2 minuty później był remis 1:1 po trafieniu Daniela Szywały. Mecz był bardzo wyrównany, było wiele okazji na zmianę wyniku ale do końca I połowy kibice nie doczekali się następnych bramek.

W 50 minucie sędzia Kozioł podyktował rzut karny za faul na Przemysławie Fehring-Rytel. Gospodarze nie mogli się pogodzić z tą decyzją i ostro protestowali w wyniku czego 2 zawodników Studnisk zostało ukaranych żółtą kartką. Jedenastkę na bramkę zamienił etatowy wykonawca stałych fragmentów gry Rafał Smółka. W tym momencie ISKRA prowadziła 1:2, a z miejscowych jakby uszło powietrze, przestali grać i oddali pole gry rozpędzającym się z minuty na minutę gościom.

Kwadrans później po raz pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisał się Bartosz Szczęsny. Zawodnik Łagowa wspólnie z Arturem Paradowskim rozklepali defensywę Studnisk wyprowadzając swój zespół na 2 bramkowe prowadzenie. Kilka minut później ten sam zawodnik zauważył, że bramkarz Studnisk wyszedł daleko na przedpole i strzałem z ponad 40 metrów umieścił piłkę w pustej bramce. W tym momencie gospodarze przegrywali już 1:4.

W 75 minucie padła kolejna bramka dla ISKRY. Tym razem goalkeepra Studnisk strzałem głową pokonał Jakub Pietrek. Wynik meczu ustalił w doliczonym już czasie gry Bartosz Szczęsny. Pomocnik Łagowa wykończył głową dośrodkowanie Artura Paradowskiego i przypieczętował klasycznym hattrickiem okazałe zwycięstwo swojej drużyny na trudnym terenie w Studniskach. Końcowy wynik meczu 1:6 dla Łagowa.

Następny mecz nasz zespół rozegra w niedzielę 10 listopada. W przedostatniej kolejce rundy jesiennej łagowianie zagrają u siebie z GRANICĄ Miłoszów. Początek spotkania ustalony został na godz. 14:00. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej w Łagowie.

Zdjęcia z meczu ISKRY w Studniskach można zobaczyć dzięki uprzejmości SebbaFoto na stronie pod adresem: www.facebook.com/sebbafoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Marcin Kozioł - sędzia główny
Przemysław Surowiecki - sędzia asystent
Alojzy Matejewicz - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Szczepan Maciocha 13’
1:1 – Daniel Szywała 15’
1:2 – Rafał Smółka (k.) 50’
1:3 – Bartosz Szczęsny 64’
1:4 – Bartosz Szczęsny 68’
1:5 – Jakub Pietrek 75’
1:6 – Bartosz Szczęsny 90+1’

BŁĘKITNI: Szymecki – Rędzia, Kaczmarczyk, Jaworski, Drabik, Szpak, Bandura, Nowacki, Antoniszyn, Szczech, Szywała
Rezerwa: Schubert, Borowy, Kiełb, Moczydłowski

ISKRA: Żurek – P. Szczęsny, Obuchowski, Konopski, Bartosz Szczęsny, Smółka, Pietrek, P. Fehring-Rytel, Pasternak, Maciocha, Paradowski
Rezerwa: Wróblewski, Mądrzejewski, Kwiatkowski

You have no rights to post comments