Porażka na koniec rundy

Nie udała się wyprawa ISKRY do Chmielenia. W ostatnim meczu rundy jesiennej łagowianie doznali pierwszej porażki w sezonie przegrywając z gospodarzami 2:0 (2:0).

Pierwsze 45 minut zakończyło się 2 bramkowym prowadzeniem miejscowych. W 19 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się Dariusz Wiatrak.

W 37 minucie gospodarze po raz drugi w tym meczu pokonali stojącego w bramce ISKRY Damiana Lewandowskiego. Zamieszanie w szeregach obronnych Łagowa wykorzystał Marcin Brodziński i podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2:0.

Jak się później okazało wynik 2:0 nie uległ zmianie do końca meczu i to CHMIELANKA po ostatnim gwizdku sędziego Raka cieszyła się z kompletu punktów.

Zdjęcia z meczu ISKRY w Chmieleniu można zobaczyć dzięki uprzejmości SebbaFoto na stronie pod adresem: www.facebook.com/sebbafoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Sławomir Rak - sędzia główny
Tomasz Wójcik - sędzia asystent
Damian Dub - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Dariusz Wiatrak 19’
2:0 – Marcin Brodziński 37’

CHMIELANKA: Andrzej Macias – Alefierowicz, Brodziński, Lachowicz, Adam Macias (68 Gałka), Jędras, Hubski, Rebejko, Wiatrak (89 Szostak), Andruszków (79 Gaweł), Mrozowski
Rezerwa: Drożdżyński, Ładziak, Gałka, Szostak, Gaweł, Nawojczyk

ISKRA: Lewandowski –Kwiatkowski, P. Szczęsny, Smółka (75 Obuchowski), Pietrek, Wróblewski (46 Posioł), Bartosz Szczęsny, Pasternak, Maciocha (46 P. Fehring-Rytel), Janicki, Paradowski (87 Włodarczyk)
Rezerwa: Obuchowski, Bogdan Szczęsny, Kubić, Włodarczyk, P. Fehring-Rytel, Posioł

You have no rights to post comments