Remis ze Świętoszowem

W sobotnie popołudnie ISKRA Łagów podejmowała ekipę wojskowych ze Świętoszowa. Pojedynek dwóch beniaminków zakończył się podziałem punktów - na boisku było 1:1 (1:0).

Łagowianie bardzo dobrze weszli w mecz – już w 2 minucie sędzia Jacek Ciepiela podyktował rzut karny za faul na Adamie Pasternaku. Jedenastkę na bramkę zamienił kapitan Łagowa Rafał Smółka.

Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej części meczu. Żadna z drużyn nie była w stanie zamienić na bramkę choćby jednej ze swoich sytuacji podbramkowych, których nie brakowało w tej części meczu.

W 67 minucie wprowadzony po przerwie Kacper Toczka pokonał bramkarza ISKRY Adama Żurka i doprowadził do remisu 1:1. Wynik nie uległ już zmianie do ostatniego gwizdka sędziego Ciepieli. Podział punktów i pierwszy remis ISKRY w sezonie 2020/2021 stał się faktem.

Za tydzień czeka nas bardzo ciężkie spotkanie z BKS’em BOBRZANIE Bolesławiec. Bolesławianie wymieniani są w gronie faworytów tegorocznych rozgrywek ligi Okręgowej. Po 7 kolejkach z 15 punktami zajmują 4 miejsce w tabeli.

Mecz z BKS BOBRZANIE rozegrany zostanie w sobotę 26 września o godz. 16:00 na stadionie przy ul. Spółdzielczej 2 w Bolesławcu.

Klub zorganizował wyjazd na mecz autobusem ze względu na duże zainteresowanie kibiców. Wyjazd do Bolesławca zaplanowano na godz. 13:40. Zapraszamy kibiców Łagowa do uczestnictwa w tym sportowym wydarzeniu. Odjazd autobusu z przystanku przy ul. Jeleniogórskiej w Łagowie.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Jacek Ciepiela - sędzia główny
Konrad Krymowski - sędzia asystent
Krzysztof Liszyk - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Rafał Smółka (2 - karny)
1:1 – Kacper Toczka (67)

ISKRA: Żurek – Iwanowski, Konopski, Wróblewski, Zajączkowski, Smółka (80 Maciocha), Pietrek, B. Szczęsny, Pasternak, Paradowski, Janicki
Rezerwa: Maciocha, Węgrzyn, Kwiatkowski

TWARDY: Małachowski –Jaje (46 Toczka), Waliłko, Piaśnik, Gewerth, Gasiak (83 Wołek), Sudół, Biniecki, Rudyk, Moczała, Łojko
Rezerwa: Hatłas, Bolecki, Toczka, Wołek, Bińczycki

Zdjęcia z meczu na profilu SebbaFoto.

GALERIA:

You have no rights to post comments