Podział punktów z Lubaniem

W meczu XI kolejki klasy Okręgowej KEEZA, który rozegrany został na stadionie w Łagowie ISKRA Łagów zremisowała z ŁUŻYCAMI Lubań 2:2 (2:2).

Ze względu na wprowadzone od 17 października nowe obostrzenia związane z COVID-19 potkanie rozegrane zostało bez udziału publiczności.

Początek meczu bardzo dobrze ułożył się dla ekipy z Lubania. W 10 minucie debiutującego w bramce ISKRY juniora Przemysława Grabowskiego pokonał Damian Berliński. Kilkanaście minut później po błędzie stopera ISKRY goście wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Kamil Młynarski.

Rzut karny na 0:2 - Kamil Młynarski

ISKRA rzuciła się do odrabiania strat. W 29 minucie bramkę kontaktową zdobył Bartosz Iwanowski. Zawodnik ISKRY pokonał bramkarza Łużyc strzałem z główki. Kilka minut później gospodarze doprowadzili do remisu 2:2. Piłka wylądowała w siatce Gleba po strzale Bartosza Szczęsnego z ponad 30 metrów.

W II połowie pomimo wielu dogodnych okazji bramek już nie było. Zawiodła dokładność jak i skuteczność zawodników obydwu zespołów. ISKRA w końcówce spotkania mogła zgarnąć całą pulę dla siebie jednak nie wykorzystała rzutu karnego.

Niestrzelony rzut karny - Patryk Szczęsny

W następnej kolejce łagowianie zagrają z HUTNIKIEM Pieńsk. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Sportowej w Łagowie. Początek spotkania wyznaczono na godz. 15:00. Ze względu na obostrzenia COVID-19 zawody rozegrane zostaną bez udziału publiczności.

Zdjęcia z meczu można zobaczyć na profilu SebbaFoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Kamil Snacki - sędzia główny
Radomir Kukiel - sędzia asystent
Tomasz Wójcik - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Damian Berliński (10)
0:2 – Kamil Młynarski (22 z karnego)
1:2 – Bartosz Iwanowski (29)
2:2 – Bartosz Szczęsny (35)

ISKRA: Grabowski - P. Szczęsny, Posioł, Iwanowski, Zajączkowski, Opała, Pietrek, B. Szczęsny, Pasternak, Paradowski, Janicki
Rezerwa: Maciocha, Szyszko, Węgrzyn, Szakiel, Lech

ŁUŻYCE: Gleb – Buzała, Kocuła, Berliński, Sitek (58 Furmański), Starczewski (69 Mandżejewski), Czuchryta, Rymer, Młynarski, Bojdziński, Fereniec
Rezerwa: Lużyński, Mandżejewski, Furmański, Wichowski, Pietruszewski

GALERIA:

You have no rights to post comments