Sparingi ISKRY

W ramach przygotowań do zbliżających się rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2018/2019 podopieczni trenera Bogdana Szczęsnego rozegrają kilka meczów sparingowych.

Pierwszy sparing łagowianie rozegrają już w najbliższą niedzielę 24 lutego z GKS Tomaszów Bolesławiecki (gr. III „A” klasy). Obydwa zespoły zmierzą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu. Początek meczu o godz. 16:00.

Kolejny sparing zagramy tydzień później w sobotę 2 marca. Przeciwnikiem ISKRY będzie nasz grupowy rywal, zeszłoroczny beniaminek - GRANICA Miłoszów. To spotkanie także rozegrane zostanie na zgorzeleckim stadionie. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00.

Trzeci sparing zaplanowany został na sobotę 9 marca z GÓRNIKIEM Węgliniec (gr. III „A” klasy). Miejsce i godzina meczu nie jest jeszcze ustalona i uzależniona jest od warunków atmosferycznych. Trenerzy chcieliby rozegrać sparing na trawiastym boisku. O miejscu i godzinie spotkania poinformujemy jak tylko zapadnie decyzja.

W miniony czwartek (21 lutego) ISKRA rozegrała w ramach treningu mecz z NYSĄ Zgorzelec. Mecz rozegrany na zgorzeleckim boisku zakończył się wygraną Łagowa 6:0 (3:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Artur Paradowski 2, Denis Jurgowski 2 oraz Dawid Mądrzejewski 2.

W zespole ISKRY zagrali: Obuchowski – P. Szczęsny, B. Szczęsny, Konopski, Żukowski (B. Szczęsny), Opała, Jochna (T. Fehring-Rytel), P. Fehring-Rytel, Jurgowski, Paradowski, Mądrzejewski.

Komentarze  

0 #1 poninio 2019-02-22 22:37
Zespół NYSY zagrał w osłabionym składzie. W ISKRZE brakowało D. Kwiatkowskiego, M. Janickiego, Ł. Piątkowskiego, J. Pietrka, S. Ruszkiewicza, A. Żurka, Sz. Maciochy i G. Wróblewskiego
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież