Horror w Wojcieszycach

Bramka strzelona przez Szczepana Maciochę w doliczonym czasie gry i komplet punktów ISKRY. Mecz Z WOSKAREM Szklarska Poręba-Wojcieszyce, który do ostatnich minut trzymał w napięciu zakończył się szczęśliwym zwycięstwem podopiecznych Bogdana Szczęsnego 5:4 (2:1).

Lepiej w mecz weszli goście. W 15 minucie mocne dośrodkowanie Artura Paradowskiego z rzutu rożnego wykończył Bartosz Iwanowski. Prowadzenie ISKRY utrzymywało się aż do 41 minuty kiedy to Sebastian Wyka pokonał Adama Żurka doprowadzając tym samym do remisu 1:1.

Łagowianie błyskawicznie odpowiedzieli bramką Adama Pasternaka. Zawodnik ISKRY nie dał szans bramkarzowi WOSKARA pokonując go w sytuacji „sam na sam”. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się 1-bramkowym prowadzeniem Łagowa.

Na początku II połowy Mateusz Janicki powiększył prowadzenie ISKRY na 3:1. Później przez dłuższy okres wynik nie ulegał zmianie. W 73 minucie sędzia Arkadiusz Dołęga dopatrzył się zagrania ręką u obrońcy ISKRY i wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Szymon Kozołubski.

Kilka minut później łagowianie podwyższyli prowadzenie na 4:2. Na listę strzelców wpisał się Artur Paradowski. Do końca meczu pozostawało niecałe 10 minut i wydawało się, że kolejna wygrana ISKRY jest nieunikniona – nic bardziej mylnego. Gospodarze w ciągu kilku minut za sprawą Adriana Maćkowiaka i Oskara Klimka odrobili straty i doprowadzili do remisu 4:4.

Ostatnie 10 minut spotkania to prawdziwy horror. Miejscowi robili wszystko aby strzelić kolejną bramkę, a łagowianie nie byli im dłużni. W końcu w 90 minucie bramkarz WOSKARA przy jednej z wrzutek musiał piąstkować piłkę, która wylądowała przy ustawionym na 15 metrze Szczepanie Maciocha. Zawodnik ISKRY sprytnym technicznym strzałem przelobował wszystkich graczy znajdujących się na przedpolu i umieścił piłkę w pustej bramce gospodarzy.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i to goście po ostatnim gwizdku sędziego Dołęgi cieszyli się z 5 zwycięstwa w lidze Okręgowej.

W następnej kolejce ISKRA zagra z TWARDYM Świętoszów. Mecz rozegrany zostanie w dniu 19 września (sobota) na stadionie przy ul. Sportowej 1 w Łagowie. Początek spotkania o godz. 15:00. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Sportowej w Łagowie.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Arkadiusz Dołęga - sędzia główny
Radosław Morawski - sędzia asystent
Bogdan Kowalski - sędzia asystent

BRAMKI:
0:1 – Bartosz Iwanowski (15)
1:1 – Sebastian Wyka (41)
1:2 – Adam Pasternak (42)
1:3 – Mateusz Janicki (47)
2:3 – Szymon Kozołubski (73 - karny)
2:4 – Artur Paradowski (77)
3:4 – Adrian Maćkowiak (82)
4:4 – Oskar Klimek (85)
4:5 – Szczepan Maciocha (90)

WOSKAR: Dubiel (46 Marceniuk) – Pędzich, Madej, Siatrak, Krakówka, Maksymiec, Kowalski (90 Laskowski), Kozołubski, Klimek, Jagielski (81 Kieryluk), Wyka (58 Maćkowiak)
Rezerwa: Marceniuk, Durlak, Laskowski, Kieryluk, Maćkowiak, Słupek

ISKRA: Żurek – Smółka, Iwanowski, Zajączkowski (80 P. Fehrihg-Rytel), Konopski, Posioł, Pietrek, Szyszko (46 Maciocha), Pasternak, Janicki, Paradowski
Rezerwa: Maciocha, P. Fehring-Rytel, Węgrzyn

Galeria zdjęć z meczu dzięki uprzejmości SebbaFoto.

GALERIA:

Komentarze  

+2 #1 Jaro 2020-09-15 17:33
Brawo dziadek,niech młodzi się uczą.
0 #2 sebbainfo 2020-09-16 09:23
Fotoreportaż jest na stronie:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=sebbafoto&set=a.390181569041507
pozdrawiam

You have no rights to post comments