Komplet punktów z Mirskiem

Podopieczni trenera Bogdana Szczęsnego nie spuszczają z tonu - kolejne wysokie zwycięstwo ISKRY stało się faktem. Łagowianie tym razem odprawili z kwitkiem WŁÓKNIARZA Mirsk wygrywając na swoim boisku 6:2 (3:0).

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie z BKS BOBRZANIE Bolesławiec wszyscy w Łagowie liczyli na kolejne 3 punkty. Kibice zebrani na stadionie w Łagowie nie zawiedli się także i tym razem, doczekali się w sumie aż 8 bramek.

Wynik meczu po składnej akcji otworzył w 26 minucie Michał Posioł. Po zdobytym golu cały zespół Łagowa podbiegł pod trybunę kibiców aby zadedykować bramkę Panu Andrzejowi Małaczyńskiemu – kibicowi ISKRY, który po długiej przerwie spowodowanej ciężką chorobą po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się na meczu Łagowa.

mirsk kibic

Bramka dedykowana Panu Andrzejowi

Niecałe 10 minut później Adam Pasternak pokonał bramkarza Mirska Birkowskiego strzałem zza pola karnego. Goalkeeper gości mógł tylko odprowadzić wzrokiem mocno uderzoną piłkę zmierzającą nieuchronnie do jego własnej bramki.

W 36 minucie po raz pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisał się Bartosz Szczęsny. Pomocnik ISKRY ustalił wynik pierwszej połowy na 3:0.

Na początku drugiej odsłony meczu padła kolejna bramka dla Łagowa. Tym razem bramkarza WŁÓKNIARZA do kapitulacji zmusił Jakub Pietrek.

Kilka minut później padła kuriozalna bramka dla gości. Stoper ISKRY stojąc tyłem do bramki zagrał piłkę główką do bramkarza. Niestety zrobił to za mocno i futbolówka przeleciała nad bezradnym goalkeeperem lądując w siatce.

Bramka samobójcza podziałała na łagowian jak przysłowiowa płachta na byka. W 68 i 75 minucie bramkarz gości musiał 2 razy wyciągać piłkę z siatki po strzałach Bartosza Szczęsnego. Zawodnik ISKRY ustrzelił tym samym hattricka w całym spotkaniu.

Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych, którzy w 80 minucie zmniejszyli rozmiar porażki. Wynik meczu na 6:2 ustalił Patryk Czyrko.

W następnej kolejce czeka nas daleki wyjazd do Kowar na mecz z tamtejszą OLIMPIĄ. OLIMPIA Kowary tak jak ISKRA Łagów awans do kl. Okręgowej uzyskała w tym roku.. W dotychczasowych meczach 4 razy wygrywała, raz zremisowała i 4 razy schodziła z boiska pokonana. W tabeli jeleniogórskiej klasy Okręgowej KEEZA zajmuje obecnie 8 miejsce.

Starcie dwóch beniaminków będzie można zobaczyć w sobotę 10 października o godz. 14:00 na stadionie w Kowarach. Klub zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd. Odjazd autobusu do Kowar zaplanowano na godz. 11:10 z przystanku przy ul. Jeleniogórskiej w Łagowie.

Więcej zdjęć z meczu można zobaczyć na profilu SebbaFoto.

OBSADA SĘDZIOWSKA:
Piotr Tośko - sędzia główny
Dariusz Sasiela - sędzia asystent
Jakub Szymkowiak - sędzia asystent

BRAMKI:
1:0 – Michał Posioł (26)
2:0 – Adam Pasternak (34)
3:0 – Bartosz Szczęsny (36)
4:0 – Jakub Pietrek (56)
4:1 – Patryk Szczęsny (61 - samobójcza)
5:1 – Bartosz Szczęsny (68)
6:1 – Bartosz Szczęsny (75)
6:2 – Patryk Czyrko (80)

ISKRA: Żurek - P. Szczęsny, Posioł, Iwanowski, Zajączkowski (46 Opała), Smółka (77 Szyszko), Pietrek, B. Szczęsny (80 Węgrzyn), Pasternak, Paradowski, Janicki
Rezerwa: Maciocha, Opała, Szyszko, Węgrzyn

WŁÓKNIARZ: Birkowski – Czyrko, Niemienionek (46 Dąbek), Marzec (46 Zawadzki), Krawiec, Sidorski, Dasiak, Tomczak, Jóźwik, Leśniański (77 Staszak), Żarkowski
Rezerwa: Staszak, Dąbek, Zawadzki, Gajewski

GALERIA:

Komentarze  

0 #1 Górski 2020-10-07 15:28
Tak trzymać Iskierka,a dla Andrzeja dużo zdrowia :-)

You have no rights to post comments